Únor 2014

Oriflame Perfect Fusion

27. února 2014 v 18:30 | Suzy |  Recenze
Ahojte :)

Bud řeč o mém aktuálním make-upu, který si ke mě našel celkem šikovně cestu.

Jak? Původně jsem tento make-up objednávala pro moji třídní učitelku. Sice je blondýnka, ale obarvená a má celkem tmavší pleť. Říkala jsem ji, že toto nebude odstín pro ni,ale ještě jsem ji přemluvila at sí dá alespon o odstín tmavší, než chtěla. Místo Ivory tedy Rose Bleige. No make-up nepasoval, naštěstí u Ori se dá výrobek vrátit do 30 dnů i když je použitý. Jenže jsem k mému překvapení zjistila , že tento odstín mi kupodivu sedí a za 150 kč díky slevovému kuponu ? No neberte to :)


Co make-up slibuje aneb co je u něj napsáno ?

Tento přizpůsobivý, hydratační make-up dokonale splyne s pletí, takže nevypadá a necítí se zatíženě. Komplex HydraFix pomáhá uchovat pleť celý den hydratovanou. Výsledek? Perfektní střední až vysoké krytí s báječně přirozeně působícím konečným efektem.

Co říkám já?

Balení

Balení se moc líbí. Nevím, jak pro vás, ale pro mě je dost důležité, aby se mi výrobek na první pohled líbil a tady se to povedlo :) Mám moc ráda skleněné lahvičky s pumpičkou, takže velké plus pro mě.

Výdrž

Výdrž je super. Když si ráno dávám make-up, tak chci, ale vydržel co nejdéle. V tomhle případě to make-up splňuje. Jediné, co jsem spozorovala je, že se tak po 4-5 hodinách se musím přepudrovat. Nevím, jestli je to mou pletí, ale toto je pro mě menší mínus.

Krytí

Jelikož se na mé pleti občas objeví akné, tak potřebuju, aby měl make-up aspoň nějaké krytí. Tento make-up to splňuje. Samozřejmě, krytí není vysoké, ale na menší až střední problémy s pletí, co se týče akné, se hodí.

Parfemace

Taky dám na to, jak daný výrobek voní. Už jsem měla make-upy, které mi fakt nevoňely a shodou okolností je mám pořád nevypotřebované doma. Mně osobně make-up hrozně voní.

+ Střední krytí
Výdrž
Parfemace
Balení
lehká konzistince

- Po několika hodinách je potřeba přepudrovat


Podkladový krém je dostupný v pěti odstínech.
Cena v akci 149 Kč, plná cena 299 kč, ale býva v akci kolem 200 Kč, což se dá :)
30 ml

My Dream Wishlist 2014

1. února 2014 v 18:21 | Suzy |  Ostatní
Ahojte všichni,

zdravím Vás po delší době a přináším sebou taky můj DREAM wishlist. Jsou tam věci, které jsou celkem cenově dostupné, jiné už méně.
PS: Hlásí se nějaký sponzor ?1. DREAM tričko- je z kolekce GOLDEN TOUCH od DJ Wiche. The choice is yours. Je úplně dokonalý :) 590 Kč

2. Paletky NAKED a NAKED2, no, kdo by je doma nechtěl, že ? Nádherné barvičky, balení...kolem 1 060 Kč

3. Moc cute prstýnek, cenu netuším, měla jsem ho uložený někde v počítači.

4. Ach ten Chanel, rudý lak a rtěnka. No, která holka po této dvojci netouží ? :)

5. Yankee Candle Home Classics Vanilla Icing ♥ cca. 300 Kč

6. Moje vysněné štětce Sigma, kompletní sada 2 085 Kč


Líbí se Vám něco z mého ? :)