Boys before flowers

13. června 2013 v 14:25 | Suzy |  Filmy,seriály,knihy
Ahoj holky,

před pár dny mi kámoška dala na flasce korejské seriály-dorama. Neměla jsem co dělat, tak jsem jeden z nich začala sledovat.
Ze začátku mi to přišlo hrozně praštěný. Rodina hlavní hrdinky je šílená a uječená, připomínalo mi to Pokémony, nevím proč :D Ale pak jsem to začala doslova hltat a jela jsme jeden díl za druhým. Nemohla jsem přestat, protože jsem musela vědět, co se stane. Celkově je děj dost zamotaný a do konce člověk netuší, jak to všechno dopadne.
Seriál má 25 dílu.

Komedie / Drama / Romantický
Jižní Korea, 2009, 25x70 min

Jan Di je obyčejné děvče, jejíž rodiče vlastní čistírnu v blízkosti prestížné Shin Hwa College. Potom jak zachrání jednoho ze žáků před pokusem o sebevraždu, za odměnu získá možnost studovat na této škole. Hned po příchodu se potká tzv. F4, vyhlášenou skupinkou nejbohatších a najarogantnějších studentů. Jan Di má velmi velký smysl pro spravedlivost, proto se jí nelíbí jakým způsobem zachází F4 s ostatními studentmi a vyhlásí osobní vojnu lídrovi F4 - Goo Jun Pyo.
Postupně ale přichází na to, že jeden z členů F4 - Ji Hoo jí vůbec není je lhostejný. Co je však horší, líder F4 Gu Jun Pyo se nepochopitelně rozhodne, že Geum Jan Di bude jeho holka. Stane se z toho ,,typický milostný trojůhelník". Bude Jan Di s Ji Hoo nebo si najde cestu k Goo Jun Pyo?

Díly ke stažení zde: http://www.katyschka.wbs.cz/Boys-Before-Flowers.htmlMé poznatky :)

Ze začátku jsem to nějak nežrala, ale nakonec se to stalo mojí závislostí. Pro mě osobně bylo krásné sledovat přátelství F4. Tahle čtyřka kamarádů byla prostě dokonalá. Taky poznatky, že peníze nejsou všechno a že spokojenost se nedá koupit,stejně jako láska přátelství. Některé části jsou hodně dojemné, tak jsem si ,,párkrát" poplakala. Milostné vztahy jsou velmi jemné, žádné erotické scény nemůžete od takových seriálů čekat, ale nadruhou stranu, v tom je právě to kouzlo :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CaseySnogy CaseySnogy | E-mail | Web | 23. září 2017 v 20:03 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here>>></a>

2 KIRATeet KIRATeet | E-mail | Web | 8. července 2018 v 20:15 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/why-do-you-have-swollen-feet-after-pregnancy>swollen feet after pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama