Červen 2013

Dámské šatky

29. června 2013 v 20:23 | Suzy
Narazila jsem na ně ve své složce, můj osobní favorit jsou druhé zprava :)
Líbí se Vám ?


Pár tipů pro volný čas

24. června 2013 v 14:11 | Suzy |  Ostatní
Určitě to znáš. Válíš se doma, chodíš sem a tam, tam a sem. Nudíš se, nevíš co dělat.
Sepsala jsme pár věcí, který můžou zahnat nudu :)

1) Malování- Jeden z nejlepších záháněčů nudy. Když začnu kreslit, většinou rychle ztrácím pojem o čase. Je úplně jedno, že to má do uměleckého díla daleko. Můžeš kreslit podle fotky,obrázků, navrhnout čaty, zvířata a nebo prostě nějakou ptákovinu :D

2) Knížka- Co si budeme povídat, knížka je velmi dobrý společník. Dokáže nás vtrhnout do svého příběhu a my úplně zapomeneme na vše kolem.
My, děti ze stanice Zoo, románky od L.Lanczové, Twilight sága, Na západní frontě klid, motivační knížka Zlaté ruce nebo Secret, nebo 50 Shades of Grey.

3) Nehty,make-up tutorialy,líčení- Když se nudím, tak prostě popadnu šminky a jdu se líčit. Někdy z toho vznikne hezké líčení, někdy fantasmagorie :D Ale na tom až tak nezáleží.
Ráda se dívám na různé tutoriály na youtube a inspiruji se nimi. Mohu doporučit youtube kanál úžasné Michalle Phan
Mojí další oblíbenou činností je lakování nehtů. Inspirace například zde

4) Píšeme- Psaní povídek, různých příběhů, článků na blog, nebo třeba psaní deníku, jednou se u toho skvěle pobavíš, věř mi :D

5) Filmy/ seriály: Též moje oblíbená činnost.Ze seriálů mohu doporučit Přátelé,Simpsnovi, nedávno zmiňovaný skvělý korejský seriál Boys before flowers,Gossip Girl,Dr. house,Mr.Bean,Sex ve městě atd.

Filmy:
Pulp Fiction(akční film a černá úžasná komedie se skvělýma hláškama),
Veronika se rozhodla zemřít (drama )recenze
Perks of Bering a Wallflower (romantický/drama) recenze
všechny díly Sám doma (komedie)
Pařba v Bangkoku (komedie)
Pár Pařmenů (dokonalá parodie na Pán Prstenů)
P.S. Miluju Tě (romatický,drama)
Kamarád taky rád(romantická komedie)
Pubertačka (romantická komedie)
Můj Vysvlečenej deník(komedie)
Smrtonosná past (Akční / Thriller) hraje úžasný Bruse Willis

5) Projížďka na kolečkových bruslích či na kole- ale celkově sport, je skvělá činnost pro volný čas. Ten pocit, když si dáš do těla je vážně super. Musím přiznat, že poslední dobu jsem hodně zlenivěla, tak mě trochu hryže svědomí,měla bych začít víc cvičit. No nedávno jsem přišla na chuť badmintonu, nikdy bych neřekla, že se u toho tak zapotím :D

6) Votočvohoz- (pro mě) nová mánie, skvělá stránka, kde si můžeš nakoupit krásné věci za super cenu, nebo prodat, to co už Ti třeba nesedí. Doporučuji se zaregistrovat :P

Tip na dekoraci

14. června 2013 v 20:36 | Suzy |  Inspirace
Přeji krásný večer,

přiznáván, že jsem blázen do různých kvavinek, ozdůbek a rlzných kravinel do pokoje.
Mám ráda prolízání obchůdků s různými drobnostmi a tak.
Tak jsem jednou(tuším,že během praxe) zavítala do jednoho obchůdku U Halíře u nás v Prostějově, kde je plno krásných a užitečných věcí. Nejraději bych tam koupila všechno :D

Tentokrát mě zaujala krásná dozička. Nejvíc se mi líbí její praktické zavírání. Zřejmě je to myšleno na kávu či tak, ale já měla v hlavě jiný nápad.
Vzala jsem koupelovou sůl,svíčku a mám pěknou ozdobu do pokojíčku :))

Before
Done!

romantic moment ♥

Boys before flowers

13. června 2013 v 14:25 | Suzy |  Filmy,seriály,knihy
Ahoj holky,

před pár dny mi kámoška dala na flasce korejské seriály-dorama. Neměla jsem co dělat, tak jsem jeden z nich začala sledovat.
Ze začátku mi to přišlo hrozně praštěný. Rodina hlavní hrdinky je šílená a uječená, připomínalo mi to Pokémony, nevím proč :D Ale pak jsem to začala doslova hltat a jela jsme jeden díl za druhým. Nemohla jsem přestat, protože jsem musela vědět, co se stane. Celkově je děj dost zamotaný a do konce člověk netuší, jak to všechno dopadne.
Seriál má 25 dílu.

Komedie / Drama / Romantický
Jižní Korea, 2009, 25x70 min

Jan Di je obyčejné děvče, jejíž rodiče vlastní čistírnu v blízkosti prestížné Shin Hwa College. Potom jak zachrání jednoho ze žáků před pokusem o sebevraždu, za odměnu získá možnost studovat na této škole. Hned po příchodu se potká tzv. F4, vyhlášenou skupinkou nejbohatších a najarogantnějších studentů. Jan Di má velmi velký smysl pro spravedlivost, proto se jí nelíbí jakým způsobem zachází F4 s ostatními studentmi a vyhlásí osobní vojnu lídrovi F4 - Goo Jun Pyo.
Postupně ale přichází na to, že jeden z členů F4 - Ji Hoo jí vůbec není je lhostejný. Co je však horší, líder F4 Gu Jun Pyo se nepochopitelně rozhodne, že Geum Jan Di bude jeho holka. Stane se z toho ,,typický milostný trojůhelník". Bude Jan Di s Ji Hoo nebo si najde cestu k Goo Jun Pyo?

Díly ke stažení zde: http://www.katyschka.wbs.cz/Boys-Before-Flowers.htmlMé poznatky :)

Ze začátku jsem to nějak nežrala, ale nakonec se to stalo mojí závislostí. Pro mě osobně bylo krásné sledovat přátelství F4. Tahle čtyřka kamarádů byla prostě dokonalá. Taky poznatky, že peníze nejsou všechno a že spokojenost se nedá koupit,stejně jako láska přátelství. Některé části jsou hodně dojemné, tak jsem si ,,párkrát" poplakala. Milostné vztahy jsou velmi jemné, žádné erotické scény nemůžete od takových seriálů čekat, ale nadruhou stranu, v tom je právě to kouzlo :)


Brigáda

10. června 2013 v 15:16 | Suzy |  Ostatní
Ahoj holky,
nabízím nenáročnou brigádu jak pracovně tak časově. Už od 15 let vhodné pro dívky, maminky na mateřské, nezaměstnané.
Jedná se o manažersko-obchodní činnost, kde je převážně práce na počítači. Výdělek 100 -20 000,- každé 3 týdny, záleží jen na vás jak budete pracovat.
Olomoucký kraj (nejlépe Prostějov,Olomouc,Vyškov)
Pro bližší info mi napište na: laisky@centrum.cz


Krása není vše

4. června 2013 v 19:44 | Zuzulka |  Píšu
Krása dělá hodně, ale zdaleka ne všechno.
Mnohem důležitější je chování. Dost slečen si myslí, že když budou krásné, respektive když si na sebe napatlají tunu make-upu na obličej, moc řasenky, budou je mít všichni rádi. To opravdu ne. Na druhou stranu, když se trochu nalíčíš, hezky oblečeš a učešeš, zvedne Ti to sebevědomí, proč ne. Ale mnohem důležitější je jaký máš postoj k sobě samotné, jak si v pohodě, jak si inteligentní.
Jen si představte dva případy holek
a) Jedna je při těle, je zakomplexovaná, chová se hrozně, je protivná, s nikým se moc nebaví a opakuje, jak je tlustá, jak by bylo všecko super, kdyby byla štíhlá, jak ji žádný kluk nechce.
b) Pak je tu druhá holka, která je též při těle, ale je vcelku veselá, užívá si života, chodí s kamarády ven, s postavou je smířená, možná i spokojená a nevykládá každému jak je tlustá, nikdo ji nechce
No, kterou byste chtěli jako kamarádku? Myslím, že ve velké většině tu druhou. Jistě, ta druhá je taky někdy smutná, ale která holka není :) Je vážně důležité, jak věci bereš, jak se s nimi smíříš. Mám kamarádku, o které nejde říct, že by byla hubená, ale ona se o sebe stará, je veselá, hodná a mám ji moc ráda. Nikdy by mně nenapadlo jí říct, že je tlustá nebo tak. A kluci ji mají rádi a nikdo proti ní neřekne ani slovo.
A když si vezmeme tu první, myslím si, že by si vyslechla hodně narážek na svou postavu. Ale ono to tou postavou vlastně ani není. Člověk se chová hrozně, tak mu to lidi nějak vrací. Nejčastěji způsobem, kterým se ho dotknou a zaměřují se na to, co jde na první pohled vidět.
Také může být situace, že máš průměrně hezkou kámošku a ty jsi sama krásná, ale kluci po tobě prostě nejedou. Co za tím může být? Třeba zájem o ty kluky, o to, že se na ně ta druhá třeba usmívá, zatím co ty nedáváš žádný zájem. Kluci prostě potřebují nějaký náznak, že se Ti líbí. Jsou prostě někdy pěkně zabednění :D