Únor 2013

Rainbow make-up inspirace

24. února 2013 v 18:22 | Zuzulka |  Líčení
Zase jsem brouzdala na youtube.com a koukala na make-up tutoriály.
Zalíbilo se mi video se scene líčením, ale bohužel ho nemůžu najít :( Dalším favoritem je duhové líčení doplněné černou linkou. Některé z Vás ho určitě znají. Sama jsem na fotku totoho líčení narazila dřív, ale popravdě jsem nezkoumala, jak na to. Až dnes jsem se koukala na tutoriál jedné šikovné slečny, který se Vám bude líbit a třeba i inspiruje jako mě :)

Snad budete šikovnější než já :D :P

Pomůcka při líčení: čelenka Hydra Optimum

17. února 2013 v 18:44 | Zuzuli |  Recenze
Chci Vám představit jednu z mých nejoblíbenějších pomůcek při líčení a to je kosmecká čelenka Hydra Optimum od Oriflame.

Čelenka skvěle chrání vlasy při líčení, číštění pleti a nanášení masky na obličej. Má zapínání na suchý zip. Skvěle se zapíná a dá se přetáhnout před hlavu, aniž by se rozepla.

Já si ji nemůžu vynachválit. Něco podobného jsem potřebovala a po přečtění velmi kladných hodnocení jsem ji hned objednala a jsem spokojená. Je navíc i příjemná, nikde natlačí. Super, doporučuji všem :))
Momentálně je dostupná za 59 Kč, ale je i za lepší cenu, stačí si výrobek pohlídat.
http://cz.oriflame.com/

Tipy na líčení očí

12. února 2013 v 18:58 | Zuzulka |  Líčení
Oči a rty jsou dominantami našeho obličeje, takže je fajn je trochu zvýraznit. Dneska se zaměřím na oči, protože tam je více možností, jak je zvýraznit.

Zásada č.1
Nikdy nelič neodlíčené oči. Proč ? Líčení ti dlouho nevydrží, na řasách budeš mít hnusné hrudky.

Než budeš aplikovat na víčka stíny, nanes na něj bázi pod oční stíny, nebo trochu make-upu, stíny déle vydrží. Na zvýraznění očí použij do vnitřního koutku bílý stín (nebo jakýkoliv světlý stín), který nanes i pod obočí. Tím oči opticky zvětšíš. Do vnějšího nanes tmavší stín a oba propoj pomocí štětečku. Líčení pak bude vypadat propracovaněji. Můžeš i nemusíš nakreslit linku nad horní řasy nebo pod spodní. Je to jedno, mě osobně se víc líbí linka na spodním víčku a lehce rozmazaná.

Před den jsou vhodnější světlejší stíny, podle mého mi příjde divné, když vidím holku s totálně černýma očima.
Například hnědé stíny sluší každému. Přes den jsou vhodné barvy jako světle růžová, fialková, béžová, perleťová...
Já osobně nemám nic proti tužkám na oči, ale čeho je moc, toho je příliš :D Ideální je podle mě hnědá tužka, působí nejpřirozeněji.

Můžu říct, že černá (tlustá) linka nesluší všem. Nejlepší je tenká linka na horní víčku nebo na spodním těsně pod řasami. Na vnitřím spodním víčku linka oči opticky zmenší, ale je fakt, že může dodat smyslný pohled.

Malé oči je potřeba zvětšit. Na víčka aplikuj svtělý stín a stínuj až k obočí. Pak si vem tmavší stín a výstínuj jím oční záhyb. Nad spodní řasy veď bílou linku.


http://zena-in.cz


Tohle je zatím vše co mě napadlo, není toho moc, ale aspoň něco :) Snad se Vám tipy budou hodit.

Jak si Vy líčítě oči přes den ?

Po nemoci + grumpy cat

10. února 2013 v 18:41 | Zuzuli |  Píšu
Zdravím slečny
nepsala jsem, protože jsem byla nemocná. Střevní viroza, nikomu bych to opravdu nepřála. Snad jste Vy zdravé :) Mám se celkem fajn, budu mít (zasloužené) jarní prázdniny. Těším se jak malý dítě :DD Snad si odpočinu, přijede kámoška a bůhví co ještě :D :) Mimochodem, jak jsem se nudila, takže jsem si stahovala obrázky Grumpy cat. Znáte jí ? Doufám, že ano :D Grumpy je nejlepší kočka na světě :D
Pár obrázků na ukázku :